Jesteś tutaj: Panda Security > Home Users > Solutions > Panda Global Protection 2014
NOWOŚĆ!

Panda Global Protection 2014

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ
Za pomocą jakiego urządzenia łączysz się z Internetem? Komputera PC?
Komputera Mac? Tabletu? Smartfonu? Nowe oprogramowanie Panda Global
Protection 2014 bezproblemowo chroni dane niezależnie od używanego
urządzenia czy systemu operacyjnego.

 

Liczba komputerów:

 

Ważność usług:

235.00 Zt

Czy dysponujesz wcześniejszą wersją produktu i chcesz ją zaktualizować?

Installation and uninstallation instructionsInstallation and uninstallation instructions

Obszar odnowień klienta

Logowanie do odnowień

Proszę wprowadzić adres e-mail oraz numer klienta Panda:

 

 

 

Jeżeli nie pamiętasz numeru klienta, przejdź do przypomnienia hasła tu.

Panda Global Protection 2014

Ochrona przeciwko wirusom i innym zagrożeniom dla każdego urządzenia w domu lub firmie (komputery PC, Mac, smartfony i tablety z systemem Android)

Ochrona tożsamości przed cyberprzestępcami

Ochrona rodziny przed zagrożeniami i nieodpowiednimi treściami internetowymi

Doskonały stan twojego komputera PC.

Devices
 

Dlaczego Panda Global Protection 2014?

 

Global Protection 2014

Najlepsza ochrona... wszystkich urządzeń...

Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 zostało opracowane z myślą o zapewnieniu bezstresowej aktywności online. Zapewnia maksymalną ochronę w przypadku następujących urządzeń:
  • smartfonów (z systemem Android),
  • tabletów (z systemem Android),
  • komputerów PC,
  • komputerów Mac.
Nowe oprogramowanie Panda Global Protection 2014 zapewnia ochronę danych niezależnie od wykorzystywanego w danej chwili urządzenia.

System odzyskiwania systemu komputera PC

Uruchom swój komputer w bezpiecznym trybie i usuń infekcje w sytuacjach awaryjnych lub krytycznych. Udostępnij go innymi, aby pomóc im oczyścić komputer.
Global Protection 2014
Global Protection 2014

Zapewnij rodzinie ochronę przed zagrożeniami internetowymi i nieodpowiednimi treściami.

Rozwiązanie Panda Global Protection 2014 zapewnia ochronę rodziny przed nieodpowiednimi treściami (takimi jak pornografia, narkotyki, broń itp.). Dzięki ochronie dokumentów i poufnych danych możesz się odprężyć, wiedząc, że prywatne pliki są bezpieczne.

Zapobiegaj kradzieży tożsamości podczas surfowania po Internecie.

Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 chroni także przed oszustwami internetowymi, kradzieżą tożsamości, próbami wyłudzania informacji oraz innymi rodzajami kradzieży elektronicznej.
Global Protection 2014
Global Protection 2014

Doskonały stan twojego komputera PC.

Twój komputer wolno działa? Nieprawidłowe działanie komputera powoduje problemy? Posiadasz zbyt mało wolnego miejsca na dysku twardym? Wyświetlane są tzw. niebieskie ekrany? Zapomnij o tych wszystkich problemach! Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 może dokonać optymalizacji i aktualizacji twojego komputera. Zauważysz rezultaty, jednak bez konieczności wcześniejszych interwencji.

Użytkownicy komputerów PC:

Ciesz się maksymalną ochroną komputera dzięki rozwiązaniu Panda Global Protection 2014. Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 wyposażono we wszystkie funkcje niezbędne do ochrony komputera, danych i rodziny przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami, nawet tymi, które nie są jeszcze znane lub opracowane.
Global Protection 2014
Global Protection 2014

Użytkownicy komputerów Mac:

Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 zapewnia użytkownikom komputerów Mac kompletną ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami internetowymi. Użytkownicy komputerów Mac są narażeni na infekcje tak samo jak użytkownicy komputerów PC, a w dobie globalizacji Internetu nikt nie może czuć się bezpieczny... Oprogramowanie Panda Global Protection 2014 zapewnia ochronę także w przypadku najnowszych modeli komputerów Mac oraz urządzeń iPad, iPhone i iPod touch, gdy są podłączone do komputera.


Uwaga! Pakiety Panda Global Protection zapewniają użytkownikom prawo do zainstalowania 1 licencji na komputerze Mac. Urządzenia z systemem iOS należy podłączyć do komputera Mac, aby mogły zostać przeskanowane.

Użytkownicy tabletów i smartfonów z systemem Android:

Panda Global Protection 2014 chroni przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami z Internetu. Przeglądaj strony, łącz się z bankiem i serwisami społecznościowymi w całkowicie bezpieczny sposób.
Global Protection 2014
Global Protection 2014

Instalacja programu antywirusowego jeszcze nigdy nie była tak prosta. Panda jest oprogramowaniem o niewielkich rozmiarach, a do tego szybkim i kompletnym.

Instalacja produktu przebiega szybko i nie sprawia problemów użytkownikom.

Ciesz się nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, dostosowanym do najnowszych systemów operacyjnych i platform.

Nie trzeba być ekspertem, aby go używać. Panda Global Protection 2014 robi wszystko za Ciebie. Zainstaluj je i zapomnij o wirusach i innych zagrożeniach.
Global Protection 2014

Technologia pracy w chmurze firmy Panda Security

Moc chmury internetowej

Technologia pracy w chmurze

Technologia pracy w chmurze firmy Panda Security zapewnia nowy model ochrony oparty o społeczność użytkowników, w ramach której wszyscy uczestnicy wnoszą swój wkład. Twój komputer będzie przez cały czas aktualizowany i chroniony. Ponadto możliwości komputera PC nie będą ograniczać funkcji wykrywania, ponieważ ogromna baza danych wirusów firmy Panda jest umieszczona w Internecie (w chmurze).

Ochrona, ochrona i jeszcze więcej ochrony.

  • Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym, próbami wyłudzenia informacji (oszustwami internetowymi), zagrożeniami typu rootkit (zagrożeniami słabo wykrywanymi przez typowe oprogramowanie) oraz trojanami do przejmowania danych bankowych.
  • Ochrona w czasie rzeczywistym
  • Nowy filtr internetowy zapewniający bezpieczne przeglądanie sieci.
  • Pełna ochrona przed atakami znanych i nieznanych wirusów.
  • Zapewnij ochronę dysków flash USB przed infekcjami.
  • Zablokuj dostęp intruzom i hakerom, także w przypadku sieci bezprzewodowej.

 

Panda Gold Protection

Aby uzyskać dostęp do obsługiwanej z poziomu wielu urządzeń przestrzeni dyskowej o pojemności 20 GB oraz usług specjalnych dostosowanych do potrzeb użytkownika, zalecamy korzystanie z pakietu Panda Gold Protection.

Więcej informacji
Zaawansowana ochrona wszystkich posiadanych urządzeń.

Oprogramowanie Panda Internet Security 2014 została opracowane z myślą o zapewnieniu bezstresowej aktywności online. Zapewnia ono najlepszą ochronę smartfonów, tabletów (z systemem Android) oraz komputerów PC i Mac. Nowe oprogramowanie Panda Global Protection 2014 zapewnia ochronę danych niezależnie od używanego w danej chwili urządzenia.

Zaawansowana ochrona wszystkich posiadanych urządzeń.
Ochrona tożsamości = brak kradzieży danych osobistych i poufnych

Filtr informacji poufnych zapewniający ochronę informacji osobistych i poufnych.

Ochrona tożsamości
Zaawansowana ochrona przed wirusami i hakerami = bariera nie do pokonania

Natychmiastowa ochrona przed wszystkimi rodzajami znanych i nieznanych zagrożeń dzięki technologiom oprogramowania Panda Cloud Security.

Zaawansowana ochrona przed wirusami i hakerami
System odzyskiwania systemu komputera PC

Uruchom swój komputer w bezpiecznym trybie i usuń infekcje w sytuacjach awaryjnych lub krytycznych. Udostępnij go innymi, aby pomóc im oczyścić komputer.

System odzyskiwania systemu komputera PC

Wszystko, czego potrzebujesz.


Menedżer haseł

Menedżer haseł

Zapomnij o konieczności zapamiętywania wszystkich haseł.

Czy możliwe jest zapamiętanie wszystkich haseł w przypadku rejestracji w wielu usługach internetowych i posiadania różnych haseł?

Posiadanie jednego hasła do wszystkich kont nie jest zalecane, ale zarazem zapamiętanie wszystkich oddzielnych haseł jest prawie niemożliwe.

Dzięki menedżerowi haseł wystarczy zapamiętać jedno hasło główne. W usłudze rozpoznawane i zapamiętywane są wszystkie potrzebne dane. Ponieważ nie ma potrzeby zapamiętywania poszczególnych haseł, możesz utworzyć silniejsze hasła dla poszczególnych usług.

Wynik: większe bezpieczeństwo przy mniejszym nakładzie pracy.

Szyfrowanie plików

Chroń pliki przed niepożądanym dostępem.

Twój komputer, zewnętrzny dysk twardy oraz napęd USB bez wątpienia zawierają dane, które nie powinny znaleźć się w niepożądanych rękach.

Przechowuj bezpiecznie wszystkie ważne dokumenty i zachowaj komfort psychiczny, wiedząc, że prywatność twoich informacji nie jest zagrożona.

Ponadto możliwe jest bezpieczne usuwanie plików, tak aby nie było możliwe ich odzyskanie, nawet z wykorzystaniem narzędzi używanych w kryminalistyce czy hakerskich.

Usuń pliki na dobre.

Szyfrowanie plików
Optymalizacja

Optymalizacja

Przyspiesz swój komputer PC.

Wraz z upływem czasu komputer wypełnia się plikami tymczasowymi, plikami cookie i innymi bezużytecznymi plikami przyczyniającymi się do stopniowego spowalniania działania komputera.

Ponadto podczas każdorazowej modyfikacji i kopiowania pliku oraz innych operacji na plikach pliki są dzielone na niewielkie części, które są umieszczane w różnych miejscach na dysku twardym. Ten proces fragmentacji powoduje, że poszukiwanie informacji w pliku trwa dłużej.

Przeprowadź czynności konserwacyjne komputera PC w celu zapewnienia najwyższej wydajności. Różnica nie będzie widoczna, ale odczuwalna.

Zdalny dostęp

Pomóż innym i sobie.

Uzyskaj dostęp do swojego komputera niezależnie od miejsca i czasu — już nie musisz nosić go ze sobą.

W ciągu kilku sekund udostępniaj wszystkie pliki zapisane na komputerze. Szybko udostępniaj swój komputer dowolnym osobom, nie wychodząc z domu. Możesz też nie wyłączać komputera, aby umożliwić nawiązanie połączeń zdalnych. Korzystanie z pomocy innych użytkowników jeszcze nigdy nie było tak proste.

Zdalny dostęp
Kopia zapasowa

Kopia zapasowa

Zapomnij o kopiach zapasowych... chyba że będziesz ich potrzebować.

Już nigdy nie trzeba będzie podejmować desperackich prób odzyskania usuniętych przypadkowo cennych zdjęć z wakacji.

Określ pliki, które mają być chronione, i lokalizację ich zapisu (zewnętrzny dysk twardy lub Internet), aby bez trudu wykonać kopię zapasową najważniejszych plików.

Wykonuj kopie zapasowe danych i szybko je odzyskuj w razie potrzeby.

Kontrola rodzicielska

Zabezpieczenie dostępu do Internetu przez dzieci.

Ochrona dzieci jest równie ważna, co ich wykształcenie. Funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwia wybranie witryn i rodzajów witryn, które dziecko może odwiedzać (nauka, wiadomości), oraz tych, które maja być blokowane (pornografia, narkotyki, broń itd.). Ponadto można sprawdzić, które witryny były odwiedzane, a do których próbowano uzyskać dostęp.

Kontrola rodzicielska zapewnia dzieciom swobodę korzystania z Internetu, a jednocześnie pozwala kontrolować zachowania, które są niepożądane. Chroń niewinność swoich dzieci w sieci.

Kontrola rodzicielska
Antyspam

Antyspam

Pozbądź się spamu.

Przychodzisz do domu, sprawdzasz pocztę elektroniczną i... Oto setki niechcianych wiadomości zalewających twoją skrzynkę odbiorczą. Spam stanowi częste źródło oszustw oraz powoduje stratę czasu, który trzeba poświęcić na jego usunięcie.

Ochrona antyspamowa pozwala pozbyć się niechcianych wiadomości ze skrzynki odbiorczej i skoncentrować się na istotnych wiadomościach. Znów z przyjemnością przeglądaj pocztę elektroniczną.

Zawsze możesz też sprawdzić folder z niechcianymi wiadomościami i przekonać się, ile czasu udało się zaoszczędzić. Pozbądź się spamu i znów ciesz się niezaśmieconą skrzynką poczty elektronicznej.

Ochrona tożsamości

Zapobieganie kradzieży danych

Nasila się kradzież poufnych danych z wykorzystaniem Internetu i witryn społecznościowych.

Ochrona tożsamości umożliwia powstrzymanie wycieku danych poprzez uniemożliwienie aplikacjom gromadzenia informacji poufnych (numery kont, kart kredytowych itd.) zawartych na komputerze i wysyłania ich do Internetu bez twojej wiedzy.

Zapewnij sobie prywatność i spokój ducha.

Ochrona tożsamości
Antivirus
Pro
2014

Antivirus Pro 2014
Internet
Security
2014

Internet Security 2014
Global
Protection
2014

Global Protection 2014
Chroń swój komputer PC przed wirusami, hakerami i innymi zagrożeniami.
OkOkOk
Ochrona przed wirusami i wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania
OkOkOk
Ochrona przed spyware
OkOkOk
Ochrona przed zagrożeniami typu rootkit
OkOkOk
TruPrevent (analiza zachowania)
OkOkOk
Szczepionka USB
OkOkOk
Zapobieganie wyłudzaniu informacji
OkOkOk
Zestaw do usuwania infekcji (uruchamianie awaryjne)
OkOkOk
Zapora
OkOkOk
Wirtualna klawiatura
OkOkOk
Bezpieczna przeglądarka
OkOkOk
Tryb multimediów/gier
OkOkOk
Menedżer sieci domowej
OkOkOk
Ochrona serwisów społecznościowych
OkOkOk
Chroń swoją rodzinę i swoją tożsamość.
 OkOk
Kontrola rodzicielska
 OkOk
Ochrona przed nadużyciami finansowymi online
 OkOk
Antyspam
 OkOk
Zdalny dostęp do komputera
 OkOk
Ochrona tożsamości
 OkOk
Chroń swoje cenne dane
 OkOk
Archiwizacja i przywracanie
 OkOk
Archiwizacja online
 OkOk
Menedżer haseł
  Ok
Szyfrowanie plików
  Ok
Zamazywanie plików
  Ok
Optymalizacja komputera PC
  Ok
Chroń urządzenia MAC/z systemem iOS
  Ok
Ochrona komputerów MAC
  Ok
Skanowanie wirusów na urządzeniach iPhone, iPod touch i iPad (wymagany komputer Mac do podłączenia urządzenia)
  Ok
Chroń urządzenia z systemem Android
  Ok
Ochrona smartfonów i tabletów z systemem Android
  Ok
Ochrona systemów Smart TV, Google TV
  Ok
Dostępna pełna pomoc techniczna
OkOkOk
Pomoc techniczna dostępna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku za pośrednictwem poczty elektronicznej i sieci Web.
OkOkOk
Forum społecznościowe pomocy technicznej prowadzone przez specjalistów firmy Panda ds. bezpieczeństwa.
OkOkOk
Dysk Panda SafeCD: zapewnia usuwania wszystkich rodzajów złośliwego oprogramowania
OkOkOk
Aktualizacje w czasie rzeczywistym z dokładnością minutową.
OkOkOk
Funkcja SOS Virus pozwala na przesłanie podejrzanych plików bezpośrednio do inżynierów firmy Panda.
OkOkOk
Windows/Android/MAC
Windows
MAC
Android
System operacyjny Windows 8 (wersja 32-bitowa i 64-bitowa)Mac OS X 10.6 lub nowszyAndroid 2.2 lub nowszy
  Windows 7 (wersja 32-bitowa i 64-bitowa)  
  Windows Vista (wersja 32-bitowa i 64-bitowa)  
  Windows XP (wersja 32-bitowa)  
Procesor Pentium 300 MHz lub szybszyKomputer Mac® z procesorem Intel® Core 2 Duo 
Pamięć RAM 128 MB (zalecane 1 GB)   
Dysk twardy 275 MB wolnej przestrzeni200 MB wolnej przestrzeni 
Przeglądarka internetowa MS Internet Explorer 6.0 lub nowszaPołączenie z InternetemPołączenie z Internetem

Więcej informacji:

Zrzuty ekranowe

 Interfejs główny
 Pokaż

 Opcje skanowania
 Pokaż

 Menedżer sieci domowej
 Pokaż


 Statystyki
 Pokaż

 Usługi
 Pokaż

 Skanowanie ukończone
 Pokaż

Aby zakupić wiele licencji tego rozwiązania, obejmujących telefoniczną pomoc techniczną, należy kliknąć tutaj.235.00 Zt

Panda Global Protection 2014

Maksymalne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń.