ADAPTIVE DEFENSE

Zavřete okno, kterým mohou pronikat viry a jiné nebezpečné hrozby

Chraňte svoje podnikání před cílenými útoky a neustálými pokročilými hrozbami

 
 

ZABRAŇTE ÚTOKŮM NULTÉHO DNE A TRVALÝM POKROČILÝM HROZBÁM

Adaptive Defense chrání koncové body, servery a notebooky ve firemní síti, stejně jako pomáhá uživatelům na cestách blokovat aplikace, které kvůli svému charakteru či chování nejsou považovány za bezpečné a jejich spouštění se nedoporučuje.

PROČ POTŘEBUJETE ŘEŠENÍ ADAPTIVE DEFENSE, KDYŽ UŽ VE SPOLEČNOSTI ANTIVIROVÝ PROGRAM MÁTE?

Zatímco vývoj tradičních antivirových řešení probíhal lineárně, množství malwaru rostlo exponenciálně a útoky se postupem času stávaly stále důmyslnějšími.

Tento nový trend, v kombinaci s rostoucí složitostí IT prostředí, umožňuje hackerům přístup do společností, kde zanechávají malware, který tam následně dlouho zůstává ukrytý.

My máme technologii: Adaptive Defense je mnohem více než firemní antivirová ochrana

S novou technologií obsaženou v řešení Adaptive Defense budete moci svoje podnikání chránit před „otevřeným oknem, které představuje příležitost pro malware", čímž se rozumí časová prodleva mezi objevením nového viru a jeho neutralizací ze strany poskytovatelů zabezpečení.

 

Gartner

„Je rozšířeným pravidlem, že pokročilé útoky obcházejí naše tradiční prvky zabezpečení založené na podpisu a dlouho poté setrvávají nezjištěny v systému. Ta hrozba je skutečná. Vaše bezpečnost byla narušena – jen o tom nevíte."

 

UDĚLALI JSME Z PREVENCE NEJLEPŠÍ OBRANU PROTI CÍLENÝM ÚTOKŮM

VIDITELNOST

Buďte si 100% jisti aplikacemi, které ve společnosti spouštíte

Získejte úplnou viditelnost aplikací spouštěných na koncových bodech a serverech v síti, stejně jako činností, které v systému provádějí.

DETEKCE A BLOKOVÁNÍ

Prevence cílených útoků na vaši společnost v reálném čase

Nacházejte a blokujte cílené útoky a útoky nultého dne ještě dříve, než se objeví.

 

OCHRANA A ODPOVĚĎ NA ZÁKLADĚ INFORMACÍ

Získejte všechny potřebné informace o útocích cílených na vaše systémy

Díky forenzním sestavám z řešení Adaptive Defense budete mít veškerá potřebná data o útocích, které cílí na vaše systémy, což vám dá možnost je analyzovat a vybudovat nové bezpečnostní bariéry pro vaše IT prostředí.

PREVENCE ÚTOKŮ

Izolujte svoje podnikání od budoucích útoků

Blokujte všechny aplikace, které nejsou považovány za bezpečné, čímž ochráníte svoji společnost před budoucími útoky.

 
 

ZÍSKEJTE DŮKLADNÝ POHLED NA ADAPTIVE DEFENSE

Ochrana a dezinfekce

ZÁKLADNÍ A ROZŠÍŘENÉ BLOKOVÁNÍ

Adaptive Defense nabízí dva typy blokování aplikací, které obrní vaši společnost před všemi IT útoky:

Režim základního blokování povoluje spouštění aplikací, které jsou považovány za bezpečné. Tyto aplikace budou dále kategorizovány automatickými systémy a odborníky ze společnosti Panda Security.

Režim rozšířeného blokování povoluje spouštění pouze aplikací klasifikovaných jako bezpečné. Jedná se o dokonalé řešení pro společnosti, které v oblasti zabezpečení zastávají přístup „nulového rizika".

OCHRANA ZRANITELNÝCH SYSTÉMŮ

Koncové body a servery s operačními systémy, které nejsou aktualizovány, již nadále nebudou pro integritu vašeho IT zabezpečení představovat problém.

Řešení Adaptive Defense nabízí ochranu zranitelných systémů, takže budu chráněny i operační systémy, které již nadále nejsou dodavatelem podporovány, například Windows XP, a to dokonce bez potřeby instalovat tradiční antivirové řešení.

 
ŽÁDNÉ PLANÉ POPLACHY DÍKY PLATFORMĚ BIG DATA A CLOUDU

Adaptive Defense monitoruje činnosti, k nimž dochází v důsledku spouštění jednotlivých aplikací na koncových bodech nebo serverech společnosti.

Tento proces monitorování, ve spojení se strojovým učením na platformách Big Data v cloudu, nám umožňuje identifikovat a klasifikovat chování jednotlivých aplikací.

Odborníci ze společnosti Panda Security rovněž analyzují všechny aplikace, které nejsou klasifikovány automaticky, aby získali podrobné znalosti o procesech, jež v organizaci probíhají.

Stručně lze říci, že se můžete kdykoli rozhodnout, jaké aplikace budou ve společnosti spouštěny. S řešením Adaptive Defense můžete být v klidu, protože si budete jisti, že aplikace jsou 100% bezpečné pro bezpečnost vašeho prostředí. Vždy a bez planých poplachů.

 

Správa služby

100% SPRAVOVANÁ SLUŽBA

Nejnovější technologie společnosti Panda Security založené na strojovém učení a prostředích Big Data dávají řešení Adaptive Defense možnost automaticky klasifikovat aplikace bez zásahu koncového uživatele.

NULOVÝ DOPAD NA INFRASTRUKTURU ZÁKAZNÍKŮ

Služba je spravována výhradně z centralizované webové konzoly, která vám umožňuje spravovat zabezpečení koncových bodů a serverů se systémem Windows, stejně jako smartphonů a vzdálených kanceláří.

 

Řízení a diagnostika IT prostředků

FORENZNÍ SESTAVY

Řešení Adaptive Defense poskytuje forenzní sestavy a grafy spouštění, jež vám poskytují jasný přehled o událostech způsobených malwarem.

Můžete sledovat cesty všech útoků před tím, než byly neutralizovány, stejně jako vytvořené soubory a mnoho dalšího – to vše prostřednictvím teplotních map dostupných z webové konzoly. Identifikujte kritická slabá místa ve vaši organizaci a opravte je.

PRŮBĚŽNÉ INFORMACE O STAVU SÍTĚ

Řešení Adaptive Defense odesílá okamžitá varování, jakmile je v síti zjištěn malware.

V sestavách jsou obsaženy podrobné informace o umístění hrozby, nakažených počítačích a činnostech, které má malware na svědomí.

Tyto sestavy je také možné odesílat e-mailem a zahrnout k nim podrobnosti o denní aktivitě služby.

MODUL SIEM

Naše služba se integruje do produktů SIEM, jako jsou QRadar nebo ArcSight, a vytváří souhrnné podrobné informace o aktivitě všech aplikací spuštěných v systémech společnosti.

Informace o událostech zabezpečení uložených v systému vám umožní v reálném čase analyzovat vzorce chování vašich zaměstnanců a síťové trendy.

 
Potřebujete pomoc?
 
Kontaktujte nás, pokud hledáte informace šité na míru
 

CERTIFIKACE SPOLEČNOSTI PANDA SECURITY

 • AV comparatives
 • Virus Bulletin
 

TECHNICKÉ POŽADAVKY

WEBOVÁ KONZOLA (pouze monitorování)

 • Připojení k internetu
 • Internet Explorer 7.0 nebo novější
 • Firefox 3.0 nebo novější
 • Google Chrome 2.0 nebo novější

AGENT

 • Operační systémy (koncové body): Windows XP SP2 nebo novější
  (Vista, Windows 7 (32bitový a 64bitový), Windows 8), Windows 10.
 • Operační systémy (servery): Windows Server 2003, Windows Server 2008.
 • Připojení k internetu (přímé nebo přes proxy)